هرساله در هر صنعتی محصولات خدمات و تجهیزات و حتی اطلاعات جدیدی وارد میشود که کلیه فعالان آن صنعت نیاز به آشنایی با آن ها را دارند که اساسا نمایشگاه ها هرسال این خدمات در معرض عموم مردم به نمایش می گذارند.

 

نمایشگاه های تخصصی هویت و شناسنامه یک صنعت هستند چرا که کلیه عوامل فعال در صنف از قبیل تولیدکنندگان، واردکنندگان، توزیع ومصرف کننده و اتحادیه ها و نهاد ها و سازمان های مختلف همگی حضور دارند و نقاط ضعف و قوت و فرصت های تهدید این صنعت در نمایشگاه به واسطه این افراد به چالش کشیده میشود و اقدامات و پیشنهادات لازم برای رفع تهدید ها و تقویت نقاط قوت ارائه می شود.

در کنار نمایشگاه محصولات و تجهیزات مبحث و مقوله دیگری تحت عنوان دانش ومهارت آن صنعت هست که اساسا در نمایشگاه امکان به نمایش گذاشتن آنها نیست.دانش اطلاعاتی هست که توسط افراد آکادمیک و تحصیل کرده آن صنف تولید شده و به افراد تازه وارد انتقال داده میشود.

مهارت تکرار یک دانش هست که با تکرار و تمرین وسالها تلاش به تمرین و تخصص تبدیل شده است.

 

ما در پنجمین نمایشگاه تخصصی بین المللی مجموعه صنعت غذا و نوشیدنی به دو مقوله انتقال دانش و معرفی تخصص ها بسیار اهمیت داده ایم و همزمان با این رویداد کارگاه های آموزشی برگزار خواهیم کرد که علاقمندان با ثبت نام در این کارگاه ها مهارت ها وتخصص خود را به نمایش بگذارند.شرکت کنندگان اصولا با حضور افراد متخصص همراه خواهد شد و ضمن اینکه رقابت جذابی را شاهد خواهیم بود افراد برتر هم توسط اساتید مشخص شده و جوایزی دریافت خواهند کرد.

 

 

در تاریخ 28شهریور 1401 گردهمایی در نمایشگاه شهر آفتاب شکل گرفت که استاید برجسته کشوری  طی بازدید های میدانی  از سالن ها و محل برگزاری کارگاه های آموزشی ومسابقات و…دیدگاه های بسیار خوبی ارائه دادند که استارت خوبی برای انتقال دانش و تخصص خواهد شد واطلاعات لازم برای شرکت در این کارگاه طی وبینار هایی قبل از برگزاری نمایشگاه از طریق فضای مجازی اعلام خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *