_

برای اطلاعات بیشتر از رویدادهای جاری بر روی پوستر نمایشگاه کلیک کنید.

_

برای اطلاعات بیشتر از رویدادهای جاری بر روی پوستر نمایشگاه کلیک کنید.

_
پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، فست فود و کترینگ
پنجمین نمایشگاه بین المللی قهوه، کافی شاپ، کافه بیکری و قنادی
پنجمین نمایشگاه بین المللی بستنی، آبمیوه
نمایشگاه چای قهوه و دمنوش
نمایشگاه و گاسترونومی غذا و نوشیدنی
_

نظر مشارکت کنندگان نمایشگاه

_

نظر مشارکت کنندگان نمایشگاه

_

مجموعه براکس با 20 سال سابقه در زمینه تجهیزات رستوران ، فست فود و هتل، طی سالهای گذشته با اخذ نمایندگی از شرکت های اروپایی توانسته رشد موثری در بازار داشته باشه.

در برگزاری این نمایشگاه بصورت تخصصی روش کار درست هست و انشالله در سالهای اینده شاید حمایت و حضور بیشتری از هم صنفی هامون در این نمایشگاه باشیم.

آقای بهزادمدیرعامل مجموعه براکس

امروزه یکی از مهمترین مسائل و دغدغه های عصر حاضر، جلوگیری از اتلاف و استفاده بهینه از حامل های انرژی هست.

در مجموعه بروج هدف  ما برای کمک به حفظ سلامت مواد غذایی و جلوگیری از هدر رفت انرژی میباشد.

ما با افتخار در مجموعه بروج با متخصصین و مهندسین ماهر تمام تلاشمون رو برای رفع این مهم انجام میدهیم و نمایشگاه هم فرصت بسیار خوبی برای نشان دادن این ظرفیت در سطح کشور برای مخاطبین این محصولات هست.

 از برگزار کننده هم کمال تشکر رو داریم و از هماهنگی و مدیریت سالن هم خیلی رضایت داشتیم.

آقای مقریشرکت پرشیا استیل – بروج

مجموعه شبستری یک مجموعه 63 ساله است و سه نسل رو پشت سر گذاشته .

 کار این مجموعه تجهیز و راه اندازی آشپزخانه است . از حضور در این نمایشگاه خیلی خوشحال هستیم . این نمایشگاه تنها مجموعه نمایشگاه تخصصی حوزه رستوران ، کافی شاپ و صنایع وابسته هست و مجموعه ما از سال دوم در این نمایشگاه حضور دارد  و هر سال شاهد رشد این نمایشگاه هستیم  . از برگزاری چنین نمایشگاهی بسیار خرسندیم زیرا پیشرفت کارخانه ها و همکارا رو سال به سال ما میبینیم و این اتفاق بسیار خوبی برای این صنعت هست مطمعنا در سال های اینده این صنعت و نمایشگاه حرف های بسیاری در منطقه برای گفتن دارد چون در حال حاضر نیز یه سری اجناس تولیدی این صنعت به اروپا صادر میشه . با وجود مسائل حاشیه ای در تولید از قبیل تامین مواد اولیه جهت ساخت اما سیر صعودی خوبی داشتیم .

آقای شبستریمدیر عامل گروه صنعتی بهرام شبستری

شرکت گازسو از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران در ایران و خاورمیانه میباشد.
ما هر ساله در این نمایشگاه حضور داریم و هدف از شرکت در این نمایشگاه نشان دادن توانایی های این شرکت ، محصولات و تکنولوژی های جدیدی هست که در طی این سالها برای تولیدشان زحمت کشیده شده و از اونجایی که این نمایشگاه تخصصی برگزار میشه مشترهای بالقوه و بالفعل زیادی برای بازدید تشریف میارن که بازخوردهای بسیار خوبی رو برای ما رقم میزنه.

آقای کاشانیمدیر عامل گروه صنعتی گازشو

سود شما از مشارکت در این نمایشگاه

مجموعه نمایشگاههای تخصصی بین المللی HRCC  با هدف ارتباط مستقیم خریداران و تولیدکنندگان صنعت غذا و نوشیدنی طراحی و برگزار میگردند. استفاده از تجهیزات مدرن در صنعت غذا و نوشیدنی، امنیت و ایمنی غذا را تامین کرده، در هدر رفت منابع نقش اساسی دارد. این نمایشگاه مرکز گردهمایی سالانه همه متخصصان صنعت یاد شده بوده موجب آشنایی بیشتر همه فعالان این صنعت می شود و این امر میزان ریسک سرمایه گذاری در صنعت را پایین می آورد.

افزایش مشتریان و فروش بیشتر

92%

تحکیم روابط با مشتریان

90%

توسعه جغرافیای فروش

85%

برند سازی

95%

نیاز سنجی

88%

نظرسنجی

90%

تعیین جایگاه شرکت و محصولات در بین رقبا

85%
_

نظر بازدیدکنندگان این نمایشگاه

_

نظر بازدیدکنندگان این نمایشگاه

_
سوسنی هستم
سراشپز هتل شرایتون امریکا

توفیقیی هست که در این نمایشگاه باشم و  خیلی زیباست که نسبت به سالهای قبل قدمهای مثبتی برداشته شده.

امروز بنده در این نمایشگاه که حضور پیدا کردم یه بحث آموزشی داشتم که راجع به آماده سازی مواد غذایی در کترینگها بود که برگزار شد . .بسیاری از تجهیزات و دستگاههای مدرنی که اینجا به نمایش گذاشته شده نسبت به قبل بروزتر شدند که امیدوارم این روند ادامه پیدا کرده و به سطحی برسند که در سطح جهانی در ردیف برند های مطرح باشند البته الان هم از لحاظ کیفیت قابل رقابت با خیلی از محصولات جهانی هستند.

دستگاههایی که من دیدم  و غذاهایی که با این دستگاه ها پخته شده کیفیتشون خیلی عالیه . منظورم کیفیت خود مواد غذایی نیست کیفیت خود پخت رو عرض میکنم زیرا تجهیزات از عوامل اصلیه پخت خوب هست.

و دستگاه های به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه از تجهیزات خارجی که من سابقا باهاشون کار کردم و الان هم به همین صورته، کم و کسری نداره .

 اگر بخواهم به نمایشگاه از یک تا ده نمره بدم بالاتر از هشت هست

سید عباس مسعودی هستم
از استان کرمان

قطعا وقتی که یک آشپزخانه ، یک  رستوران ، یک تالار یا یک هتل دارن از تجهیزات به روز دنیا استفاده میکنن هرچه سریعتر ما رو به جلو حرکت میکنیم و مطمعنا غذای سالم تری رو به دست مردم میرسونیم .

به فرض مثال اگه به یاد داشته باشیم قبلا کباب کوبیده در فرهایی پخته میشد که دود اون زیر کباب میخورد و کباب اکسیده میشد و سلامت مردم رو به خطر مینداخت . امروزه فرهایی تولید شده که تابشی هست و از بالا حرارت میخوره و هیچگونه خطری مشتری رو تهدید نمیکنه و همه چیز خیلی خوب داره پیش میره و از برگزار کننده تشکر میکنیم که با برگزاری این رویداد دانش و تجربه ما را در رابطه با آشپزی و تجهیزات آشپزی به روز میکنند

شف حمید فشمی هستم
مدرس آشپزی ایرانی سنتی ملل و راه انداز و ارتقاء کیفیت رستوران

با دعوتی که از من شد اومدم و فکر نمیکردم در کشور نمایشگاهی تخصصی در این حد خوب از لحاظ کیفیت برگزاری و شرکتهای غرفه دار وجود داشته باشد.

البته من سال 98 برای بازدید از نمایشگاه آمده بودم ولی امسال این دوره از نمایشگاه فوق العاده تکمیل تر و برندهایی که دعوت شده بودند برای نمایشگاه ، برندهایی بودند که من اصن فکر نمیکردم بتونم اینجا ببینم . خیلی خوشحالم امروز تونستم اینجا حضور پیدا کنم و اینجارو ببینم . و واقعا تبریک میگم به این همه همت که میدونم چقدر اذیت و کار و پشتکار فراوانی پشتش هست.

عربی هستم
از مجتمع طرحهای پتروشیمی منطقه عسلویه

مجموعه ما خدمات متنوعی انجام میده یکی از خدماتمون امور رستوران هست و دارای شش رستوران هستیم و گرداننده و به قولی خدمات دهنده به 19 تا شرکت به طور مستقیم و 79 شرکت پتروشیمی ، نفت ، نفت و گاز و گاز در منطقه عسلویه که یکی از عمده ترین خدماتمون خدمات رستوران هست . این نمایشگاه تخصصی که جامع ترین در این صنعت بوده فضای بسیار خوبی هست ، زحمات زیادی کشیده شده و طبیعتا میتونه بسیار مثمر ثمر و مفید برای بازدید کنندگان و استفاده کنندگان باشه . طبیعتا نسبت به پارسال رشد و پیشرفت خیلی بهتری داشته ، مجموعه گسترده تر و  سیستم خیلی پیشرفته تر شده . امیدواریم این روند ادامه داشته باشه و بتونیم از مسیر رشد این نمایشگاه هر سال استفاده بیشتری بکنیم .

قربی هستم
مجموعه اژدر زاپاتا

رستورانهای زنجیره ای ما حدود 106 شعبه هست که در کشور فعال هستن . ما 15 سال سابقه فعالیت داریم و خیلی استقبال میکنیم از این نمایشگاه . تجهیزات به روز رو ما در اینجا میبینیم و میتونیم انتخاب کنیم . با همکارامون که قبلا کار کردیم دیداری تازه میکنیم و همدیگه رو میبینیم و از اطلاعاتشون استفاده میکنیم . این باعث میشه ما بتونیم هم در مصرف انرژی کنترل داشته باشیم، و خوراک با کیفیت بهتری به مشتری عرضه بکنیم. این نمایشگاه باعث میشه خیلی راحت اجناس به روز و با کیفیت انتخاب کنیم. .

خیلی برندهای جدید در نمایشگاه غرفه دار هستند که قبلا  من ندیده بودم و این یکی از مزیت های نمایشگاههای تخصصی هست. همچنین برندهای قدیمی که حضورشون پررنگتر شده نسبت به سالهای پیش . ما شعبه هامون رو پنج شش سالی هست که از محصولات یکی از شرکت های غرفه دار این نمایشگاه تهیه میکنیم و امسال تجهیزات کامل و گسترده تری رو اینجا ارایه کردن .

خیلی خوب میشد که در این نمایشگاه برندهای خارجی هم حضور میداشتن . در کل من در این سطح برگزاری نمایشگاه رو قابل قبول میدونم

شف ایران هستم
راه انداز رستوران ، هتل و مجموعه های صنعت غذا و نوشیدنی

جهت بازدید و اشنایی از لوازم و تجهیزاتی به روز در این نمایشگاه حضور پیدا کردم ، و خیلی هم از حضورم راضی هستم . نمایشگاه فوق العاده است من در بدو ورود واقعا لذت بردم؛ بینظیره تجهیزاتش ، چیدمانش، رسیدگی که در ورودی از تمام بازدید کنندگان انجام میدن فوق العاده است . به نظر من نسبت به سالهای پیش خیلی بهتر شده از یک تا ده هم اگه بخوام نمره بدم به جرات با این چیزی که دیدم اگه ده ندم ، نه و نیم رو میدم واقعا. بینظیر بود بنده لذت بردم . امیدوارم که این نمایشگاه همینطوری سال به سال ادامه داشته باشه . چون اشخاص تازه وارد زیادی وارد صنعت غذا و نوشیدنی میشن بهتره به جای اینکه کل بازار را هفته ها بگردند با  بازدیدشون از این نمایشگاه در یک مدت زمان 4 روزه می توانند ارزیابی کاملی داشته باشند

حسام حسینی هستم
سرآشپز و مدرس آشپزی شبکه دو تهران و شبکه محلی شیراز

هر دوره از نمایشگاه که برای بازدید حضور پیدا میکنم روند رو به جلو آن را به وضوح میتونم ببینم، افراد توانمندتر را می بینم و تعداد ارتباطات تجاری من با متخصصین بیشتر می شود. برای بازدید از این نمایشگاه از چندین دوست، همکار و تولیدکننده دعوتنامه ارسال شده که از این بابت خیلی خوشحال هستم زیرا حضور در این نمایشگاه تخصصی برای ارتقا اطلاعات و ارتباطات نقش مهمی دارد.

همینطور به کلیه دوستان و همکارهای خودم بازدید از این نمایشگاه را توصیه میکنم، بروز شدن و اطلاع از آخرین محصولات توسط تولیدکنندگان و واردکنندگان، همینطور از علوم جدیدی که میتونه به کارمون کیفیت بده رو میتوانند در این نمایشگاه مطلع بشوند.

نمایشگاه بسیار خوبی بود و از اینکه نمایشگاهی تخصصی و جامع برگزار می شود امتیاز 10  از 10 را میدهم.

به نظر من شرکت های توانمندی در نمایشگاه حضور داشتند، و فکر میکنم شرکتهایی که به محصولات خودشون ایمان دارند در نمایشگاه حضور پیدا میکنند. شرکت های حاضر در نمایشگاه با هر کیفیتی شرکتهای توانمند هستند که می توانند در رقابت خودشون و محصولاتشون را به نمایش بگذارند.

شف بایرامی هستم
با بیست سال سابقه کاری، راه اندازی و مدیر یک شرکت کاریابی در ترکیه

نمایشگاه فوق العاده عالی بود . من سالهای قبل به دلیل اینکه تهران نبودم نتونستم بازدید داشته باشم سایر نمایشگاهها را  از دوستان و همکاران شنیده بودم چندان جالب نبود ولی این نسبت به نمایشگاه های دیگه فوق العاده عالی بود و کیفیت کارها همه چی عالی بود. از یک تا ده اگه بخوام نمره بدم 10 عدد کمیه ، من صد رو میدم .

_

آخرین مقالات نمایشگاه

_

آخرین مقالات نمایشگاه

_
_

حامیان ما

_

حامیان ما

_
مدرسه عالی هتلداری و گردشگری
مرکز خدمات مشاوره