نظرات مشارکت کنندگان  دور اول

_
image
image
image

شرکت چینی تقدیس

با وجود اینکه قبل از برگزاری ما نگرانی بابت حضور در این نمایشگاه داشتیم اما چون بازدید کنندگان نمایشگاه کاملا متخصص این صنعت بودند ما توانستیم تبادل اطلاعات خوبی داشته باشیم و از مهمانان ویژه ای که برای این نمایشگاه دعوت شده بودند بسیار راضی هستیم و درکل این نمایشگاه برای ما دستاوردهای خوبی را به همراه داشت.   

شرکت تابان استیل پارس

ما انتظار چنین استقبالی از نمایشگاه نداشتیم این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه های قبلی که ما مشارکت میکردیم خیلی بهتر برگزار شد و دلیل این موفقیت حضور متخصصان به عنوان بازدید کننده در این نمایشگاه بود. ما از حضور در این نمایشگاه بسیار راضی هستیم و پیش ثبت نام سال آینده را در همان زمان برگزاری انجام دادیم.

شرکت  سپیدز

استقبال بسیار چشمگیری از این نمایشگاه شاهد بودیم برای ما خوشایند بود که که از اقصی نقاط ایران بازدید کننده داشتیم واین نشان دهنده ی احساس نیاز به برگزاری چنین نمایشگاهایی بوده. ما جواب اعتمادمون به این نمایشگاه را گرفتیم و سال آینده هم در این نمایشگاه مشارکت خواهیم کرد.

شرکت  براکس

به تناسب دور اول بودن نمایشگاه بازدید کننده بیش از حد انتظار ما بوده است چون بر خلاف سایر نمایشگاه که ما مشارکت میکردیم بازدید کنندگان این نمایشگاه میدانستند برای چه هدفی به این نمایشگاه آمده اند . ما ضمن مشارکت در سال آینده یکی از مروجان این نمایشگاه خواهیم بود.

شرکت چاپ و بسته بندی مودت

حضور ما در این نمایشگاه به عنوان متخصص ملزومات رستورانی در حوزه چاپ و بسته بندی برای ارائه جدیدترین دستاوردهایمان در این صنعت بوده و با توجه به اینکه دعوت از متخصصان این زمینه به خوبی انجام شده بود و استقبال خوبی که از این نمایشگاه به عمل آمد ما نتییجه خوبی گرفتیم و سال آینده هم در این نمایشگاه حضور خواهیم داشت.

شرکت وان شف

نمایشگاه بسیار خوبی بود که بازدید کنندگان بر خلاف سایر نمایشگاه هایی که ما شرکت کرده بودیم با آگاهی و شناخت آمده بودن و به همین دلیل این نمایشگاه بازخورد بسیار بهتری نسبت به سایر نمایشگاهای قبلی داشت ما سال آینده صد در صد در این نمایشگاه مشارکت میکنیم و به سایر همکارانمون هم توصیه میکنیم دراین نمایشگاه شرکت کنند.